Ravimuda 500 ml

15.00

Hiiumaa ravimuda 500 ml

Hiiumaa Käina lahe sertifitseeritud ravimuda on ökoloogiliselt kõige puhtam ja mineraalsem Eesti mereline ravimuda unikaalse mineraalse, orgaanilise ja bioaktiivsete ainete koostisega ja ei sisalda kahjulikke lisandeid.

Kasutatakse: meditsiinis, kosmeetikas, massaažis, saunas.

Ravimuda erinevaid kasutamisviise kirjeldatakse täpsemalt allpool.

Kategooria:

Kirjeldus

KASUTATATKSE MEDITSIINIS, KOSMEETIKAS, SAUNAS JA MASSAAŽIS

 

MEDITSIINIS

. reumaatilised haigused

. kroonilised liiges-lihasaparaadi põletikud

. lülisamba haigused

. lihasatroofiad

traumade ja lõikuste järgsed liited ning armistumised

kroonilised nahahaigused (psoriaas, ekseem)

. mõned kroonilised naistehaigused (emaka-ja munasarjade kroonilised  põletikud, viljatus

. menopausi vaevuste leevendamine)

mõned kroonilised sisehaigused (haavanditõbi, maksa-ja sapiteede ning  sooltepõletikud)

Vastunäidustused: Muda ei sobi eelnimetatud haiguste ägedas faasis, palavikuhaiguste, kasvajate, verehaiguste, südame puudulikkuse II-III astme,  raseduse, mõnede neeruhaiguste, vaimuhaiguste, tuberkuloosi korral. Kahtluse korral küsida nõu arstilt.

 

KOSMEETIKAS

Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, et nahk saaks tagasi oma sära ja elujõu.

 

SAUNAS

Ravimuda toime saunas tugevdab organismi vastupanuvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ja rakkude elutegevust. Tasakaalustab naha bioloogilisi protsesse, noorendab nahka ja hoiab selle niiskustaset. Leevendab liigeste- ja lihasvalusid.

 

MASSAAŽIL

Lisaks raviomadustele soojendab mudaprotseduur kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad ravimuda toimeained sügavamale kehasse.

 

Koostis 100% sertifitseeritud  meremuda, mille veesisaldus (% märjas mudas) 65-75 ja pH 6,9-7,5. OÜ Eesti Geoloogiakeskuse sertifikaat nr. 03 Käina lahe ravimuda omaduste kohta, Keskkonnaministeeriumi  kaevandamisluba KMIN-076.   Toote säilivusaeg 12 kuud pakendamiskuupäevast. Hoida temperatuuril   4-15 kraadi.

 

NB: Toote avamisel enne kasutamist muda segada ühtlaseks massiks.
Pakendi avamisega võib kaasneda meremuda spetsiifiline lõhn.

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.