NB! Avatud vastavalt broneeringutele

Info: 6 777 095

Meie  ravimuda salong asub Viljandi kesklinna lähedal Köleri 5, kuhu on mugav tulla nii jala kui ka autoga. Soovime  rõõmustada kõiki, kel kiirest elutempost keha natuke väsinud või teeb muret mõni valulik liiges või pinges lihas. Peamiselt pakume protseduure Hiiumaa Käina lahest pärit meie enda firma poolt kaevandatud sertifitseeritud ravimudaga. Haapsalus asuva teaduskeskuse “Terviseedenduse ja rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus” teadusuuringute andmetel on  Käina lahe muda Eestis kaevandavatest mudadest kõige paremate näitajatega ravimuda.

Armsas hubases salongis esimesel korrusel ootavad Teid inimesed, kes armastavad oma tööd ja annavad endast alati parima, et tunneksite end meie juures oodatuna!

Loodame väga, et meie salongis veedetud aeg annab kehale uue väe ja pakub rahulolu hingele. Hetk enese eest hoolitsemiseks on ka väärtuslikuks kingituseks Teie sõpradele ja lähedastele, sest hea enesetunne teeb teist parema kaaslase nii endale kui teistele 🙂

Samuti saate osta koduseks kasutamiseks kohapealt kaasa ravimuda ja ravimudatooteid.

Ravimuda salongi hinnakirja ja teenustega saad tutvuda siit.

Kohtumiseni 🙂

Teie Ravimuda Salong

„Mudas on väge“

Palume broneeritud ajal mitteilmumisest teatada vähemalt 12 tundi ette telefonil  6777095 või e-maili teel: info@leigermuda.ee

 

Broneeringut tehes nõustute mõjuva põhjuseta mitteilmumise või hilinenud mitteilmumisest etteteatamise korral tasuma kuni 60% broneeritud teenuse hinnast.