E-POE TINGIMUSED

OÜ LEIGER LK (Reg. nr. 14157490) E-POOD LÄHTUB OMA TEGEVUSES TARBIJAKAITEAMETI JUHENDIST

 TELLIMINE

Valige välja Teile sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Ostukorvis saate tellitavate kaupade kogust muuta ja tooteid eemaldada. Valige sobiv kauba kättesaamise viis (SmartPOST, Omniva või ise järgi)  ja kontrollige, kas kõik nõutud andmed tellimuse täitmiseks on korrektselt esitatud. Tellimuse eest tasuda saab pangalingi abil. Makseid vahendab Maksekeskus AS. Meie veebipoe omanik OÜ Leiger LK on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud summa mitte hiljem kui 7 päeva jooksul.

Pakutavat kaupa võib osta ka otse OÜ Leiger LK ravimuda salongist Köleri 5, Viljandis, tel. 6 777 095. Salongist ostes saab kauba eest tasuda nii kaardiga kui ka sularahas.

SAMUTI PÖÖRDUGE SUUREMATE KOGUSTE OSTMISEKS VÕI EDASIMÜÜJAKS HAKKAMISE PUHUL ESINDUSE POOLE tel: 54 517 510

TARNEAEG JA KAUBA KÄTTETOIMETAMISE VIIS

Peale pangalingi abil toote eest tasumist saadetakse tellitud kaup hiljemalt järgmise 3 tööpäeva jooksul ostjale tema poolt valitud SmartPOSTi või Omniva pakiautomaati.

Smartposti ja Omniva teenuste kasutamise eest lisandub tellitud kauba hinnale saatmiskulu.

Kui pakk on kohale jõudnud, saate SMS-i koos isikliku koodiga. Kood tuleb sisestada pakiautomaadi arvutisse ning seejärel avaneb pakiautomaadi uks ja saate tellitud kauba kätte.

E-poes tellitud kauba võite soovi korral kätte saada peale arve tasumist ka OÜ Leiger LK ravimuda salongist aadressil Viljandi, Köleri 5, tel. 6 777 095

RAHA TAGASI GARANTII

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on ostjal õigus 14 päeva jooksul ostetud kaup tagastada ja Te saate 100% raha tagasi, v.a. saatekulud. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Raha tagastatakse Ostja näidatud arvele 7 päeva jooksul peale taganemisavalduse tegemist ja kauba tagastamist. Kauba tagasisaatmise kulud on ostja kanda. Taganemisavalduse tüüpvorm on kehtestatud justiitsministri 17.12.2013 määrusega nr. 41.

PRIVAATSUS JA ANDMEKAITSE

Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. OÜ Leiger LK ei avalda temale teatavaks saanud kliendiandmeid kolmandale osapoolele. Soovi korral on kliendil õigus nõuda oma andmete kustutamist OÜ Leiger LK andmebaasist.