Ravimuda 5000 ml

65.00

Hiiumaa Käina lahe  ravimuda on unikaalse mineraalsete ja orgaaniliste ainete kooslusega 100% naturaalne meremuda, mida kasutatakse erinevate haiguste raviks, ennetamiseks ja kosmeetilistel eesmärkidel.

Käina lahe ravimuda on Eesti ravimudadest kõige puhtama koostisega ja kõige mineraalsem ning ei sisaldada kahjulikke lisandeid.

Kategooria:

Kirjeldus

KASUTATATKSE MEDITSIINIS, KOSMEETIKAS, SAUNAS JA MASSAAŽIS

MEDITSIINIS

. reumaatilised haigused

. kroonilised liiges-lihasaparaadi põletikud

. lülisamba haigused

. lihasatroofiad

traumade ja lõikuste järgsed liited ning armistumised

kroonilised nahahaigused (psoriaas, ekseem)

. mõned kroonilised naistehaigused (emaka-ja munasarjade kroonilised  põletikud, viljatus

. menopausi vaevuste leevendamine)

mõned kroonilised sisehaigused (haavanditõbi, maksa-ja sapiteede ning  sooltepõletikud)

Vastunäidustused: Muda ei sobi eelnimetatud haiguste ägedas faasis, palavikuhaiguste, kasvajate, verehaiguste, südame puudulikkuse II-III astme,  raseduse, mõnede neeruhaiguste, vaimuhaiguste, tuberkuloosi korral. Kahtluse korral küsida nõu arstilt.

KOSMEETIKAS

Mudamask omab suurepärast nahka sügavpuhastavat, koorivat, niisutavat ja värskendavat toimet. Mudas leiduvad mikroelemendid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Tänu E-vitamiini sisaldusele omab ravimuda tugevat antioksüdeerimisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Taastab kudede elastsuse ja tekstuuri, et nahk saaks tagasi oma sära ja elujõu.

SAUNAS

Ravimuda toime saunas tugevdab organismi vastupanuvõimet, stimuleerib immuunsüsteemi ja rakkude elutegevust. Tasakaalustab naha bioloogilisi protsesse, noorendab nahka ja hoiab selle niiskustaset. Leevendab liigeste- ja lihasvalusid.

MASSAAŽIL

Lisaks raviomadustele soojendab mudaprotseduur kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad ravimuda toimeained sügavamale kehasse.

Koostis 100% sertifitseeritud  meremuda, mille veesisaldus (% märjas mudas) 65-75 ja pH 6,9-7,5. OÜ Eesti Geoloogiakeskuse sertifikaat nr. 03 Käina lahe ravimuda omaduste kohta, Keskkonnaministeeriumi  kaevandamisluba KMIN-076.   Toote säilivusaeg 12 kuud pakendamiskuupäevast. Hoida temperatuuril   4-15 kraadi.

 

NB: Toote avamisel enne kasutamist muda segada ühtlaseks massiks.
Pakendi avamisega võib kaasneda meremuda spetsiifiline lõhn.