Teenused ja hinnakiri

BRONEERIDA SAAB TELEFONI TEEL JA SALONGIS KOHAPEAL📞 +372 6 777 095

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDAMÄHIS VALITUD PIIRKONNALE
 

Mudamähis on kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav protseduur. Oluline on ravimuda mõju traumade järelravis, liigesepõletike ja närvikahjustuste korral. 

Hiiumaa Käina lahe meremuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Tekivad muutused närvi- ja südame vereringesüsteemis, nahas, vere koostises, ainevahetusprotsessides. Mudaprotseduuride mõjul sageneb pulss, protseduuri algul ka hingamine, paraneb vereringe. Protseduuri kuuri algul võib kergelt ägeneda krooniline haigusprotsess, sest ainevahetus aktiviseerub. Arvukate naharetseptorite ärritamine sooja mudaga tugevdab pidurdusprotsesse peaajukoores, millega on seletatav unisus protseduuri ajal ja eriti pärast protseduuri. Protseduur on antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Annab mõnusalt lõõgastunud enesetunde. Hiiumaa Käina lahe ravimuda kasutatakse mähistena  soovitud piirkonnale (selg-kael, jäsemed) ja kogu kehale.

 

1 protseduuri hind:

KOGU KEHA:  30 min – 35 eur
SELG: 30 min – 30  eur
KÄED: 30 min – 30 eur
JALAD: 30 min – 30 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

KOGU KEHA:  30 min – 32 eur
SELG: 30 min – 27  eur
KÄED: 30 min – 27 eur
JALAD: 30 min – 27 eur

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDAMÄHIS KOOS MASSAAŽIGA VALITUD PIIRKONNALE
 

Lihaspingeid maandav ja kroonilisi põletikke leevendav ravimudaprotseduur Hiiumaa Käina lahe ravimudaga. Ravimuda omab tugevat antioksüdeerumisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Paraneb liigeste liikumisvõime ja lihaste toonus. Mudas leiduvad mikroelemendid ja mineraalid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Samuti tagab protseduuri tagajärjel üleüldine ainevahetusprotsesside kiirenemine kogu keha organite parema töövõime. Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kooriva efektiga, kergelt salendav protseduur, milles on ühendatud ravimuda ja manuaalteraapia. Protseduur on antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Mudamähis soojendab kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiprotseduuriks ette valmistatud, soojad  ja pehmed. Massaažiprotseduuri tulemusel imenduvad muda toimeained sügavamale kehasse.

 

Käina lahe ravimuda kasutatakse mähistena kogu kehale või probleemsele piirkonnale, peale mähist teostatakse massaaži  tervendava “Leiger”ravimudakreemiga, mis veelgi vähendab pingeid lihastes ning efektiivistab muda mõju. Lisaks annab see protseduur teile siidise ja pehme naha.

1 protseduuri hind:

KOGU KEHA: 80 min – 55 eur
SELG: 60 min – 45 eur
KÄED: 60 min – 45 eur
JALAD: 60 min – 45 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

KOGU KEHA:  80 min – 50 eur
SELG: 60 min – 40  eur
KÄED: 60 min – 40 eur
JALAD: 60 min – 40 eur

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDA- ja TURBAMÄHIS VALITUD PIIRKONNALE
 

Ravimuda-turba mähis on mõeldud eelkõige luu- ja lihaskonna ülekoormussündroomide ravi eesmärgil. Luu- ja lihaskonna vaevused on olulised töövõimetuse põhjustajad. Käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid on sageli väga pikaajalised ja piiravad oluliselt inimese liikumisvõimet. Protseduur on eriti tõhus seepärast, et humiinainete rikas turvas aitab ravimuda mineraalidel paremini imenduda organismi, mille tagajärjel väheneb põletik ja paraneb liigeste ja lihaste töö. Lisaks paraneb viimaste teadusuuringute põhjal oluliselt vastavas piirkonnas naha niiskussisaldus ja nahk muutub pehmemaks ning säravamaks (samuti aitab erinevate nahaprobleemide korral, näiteks psoriaas). Tänu rikkalike bioaktiivsete ja mineraalainete kompleksile ning ainevahetuse kiirenemisele aitab protseduur väljutada jääkaineid ning uuendada rakke. Protseduuride kordus vastavalt organismi seisukorrale.

1 protseduuri hind:

KOGU KEHA:  30 min – 40 eur
SELG: 30 min – 35  eur
KÄED: 30 min – 35 eur
JALAD: 30 min – 35 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

KOGU KEHA:  30 min – 37 eur
SELG: 30 min – 32  eur
KÄED: 30 min – 32 eur
JALAD: 30 min – 32 eur

 

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDA- ja TURBAMÄHIS KOOS MASSAŽIGA VALITUD PIIRKONNALE
 

Ravimuda ja turbamähis koos massaažiga on eriti efektiivne erinevate probleemide korral. Põhilisteks vaevusteks on käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid ning muud luu- ja lihaskonna vaevused, mis on sageli väga pikaajalised ning piiravad oluliselt inimese liikumisvõimet. Protseduur on põletikke raviv, valusid leevendav, pingeid maandav, ainevahetust kiirendav, jääkained väljutav ja rakkude uuenemist kiirendav. Ravimuda ja turba mõjul viiakse organismi rikkalik mineraalide–mikroelemetide ning bioaktiivsete ainete gamma (nt. väävel, jood, magneesium, tsink, kaltsium, kaalium, humiinahapped, fulvohapped, aminohapped, vitamiinid). Paraneb oluliselt naha struktuur (aitab erinevate nahaprobleemide korral), vähendab tselluliiti ja aitab langetada kaalu. Protseduuril kasutatav ravimuda ja turbasegu sisaldab hormoonide laadseid ühendeid, mis mõjutavad tervet organismi tasakaalu viimisel ning ealiste muutustega toime tulemiseks. Ravimudal ja turbal on antibakteriaalne, antiviiruslik ja antioksüdante toime kehale. Protseduuri sooja toimel vabanevad endorfiinid, mis mõjuvad kogu organismile lõõgastavalt ja immuunmoduleerivalt. Lisaks on protseduur ülesehitatud nii, et pärast mähist tehakse massaažiprotseduur “Leiger” ravimudakreemiga (sisaldab humiinaineid), mis viib ühtlaselt ravimuda-turbasegu ained paremini kehasse, et toime oleks veelgi suurem.  Protseduuride kordade arv ja vajalikkus vastavalt organismi seisukorrale 

1 protseduuri hind:

KOGU KEHA: 80 min – 58 eur
SELG: 60 min – 52 eur
KÄED: 60 min – 52 eur
JALAD: 60 min – 52 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

KOGU KEHA:  80 min – 53 eur
SELG: 60 min – 47  eur
KÄED: 60 min – 47 eur
JALAD: 60 min – 47 eur

FÜSIOTERAPEUTILINE PROTSEDUUR MEEMÄHISEGA KOOS MASSAAŽIGA VALITUD PIIRKONNALE
 

Meemähis sobib eriti hästi neile, kellele ravimuda protseduur on vastunäidustatud (tegemist ei ole traditsioonilise meemassaažiga). Mesi on juba iidsetest aegadest tuntud kui efektiivne naha sügavpuhastaja, noorendaja ja pehmendaja. Meeprotseduuri kasutatakse organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meeprotseduur aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, seega ka alandada kaalu. Nii nagu ravimudagi on meeprotseduur näidustatud selja- ja külmetushaiguste ning liigesepõletike korral.
Tänu oma väärtuslikele ainetele mõjutab mesi aktiivselt nahka – toniseerib, pinguldab, uuendab ja mõjutab ainevahetust raku tasandil. Terve organism saab energiat ja vajalikke aineid, mille toimel bioloogilised protsessid toimuvad tasakaalustatumalt.

Mesi sisaldab rohkelt inimese organismile kasulikke aineid, sealhulgas looduslikke, mineraale, vitamiineaminohappeidantioksüdante ja süsivesikuid.

Protseduuril kasutatav mesi on kvaliteetne tunnustatud Eesti “Madise mesi”, mis pärineb puhtast loodusest. Pärast meemähist järgneb protseduur “Leiger” ravimudakreemiga.

1 protseduuri hind:

KOGU KEHA: 80 min – 55 eur
SELG: 60 min – 45 eur
KÄED: 60 min – 45 eur
JALAD: 60 min – 45 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

KOGU KEHA:  80 min – 50 eur
SELG: 60 min – 40  eur
KÄED: 60 min – 40 eur
JALAD: 60 min – 40 eur

RAVITERAAPIA RAVIMUDAKREEMIGA

Protseduuri eesmärk on tugevdada keha, leevendada pingeid ja lõdvestada jäigad lihased. Massaaži käigus pööratakse tähelepanu just haigele ja probleemsele piirkonnale. Ravimassaž keskendub põhiliselt kliendi tugiliikumisaparaadile. Ravimassaaži tagajärjel toimuvad organismi füsioloogilised ja funktsionaalsed muutused. Näidustuseks on lihaspinged, skeletilihassüsteemi häired (nt rühivead, ühe kehapoole lihaste liigne pinge).

1 protseduuri hind:

60-80 min – 55 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

60-80 min – 50 eur

 

 

MANUAALTERAAPIA RAVIMUDAKREEMIGA

Klassikaline manuaalteraapia (massaaž) on tuntuim viis stressileevenduseks ja pingemaandamiseks, mida tehakse üle kogu keha või teatud piirkonnas. Teraapia aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, on abistavaks vahendiks rasvade lõhustamisel ja jääkainete väljutamisel organismist ja tselluliidi korral, vähendab pingeid lihastes, taastab kaotsiläinud energia ja aitab kaasa keha ja hinge rahulolu saavutamisele. Protseduur on sobiv paljude luu- ja lihaskonna probleemide korral. Protseduuri eesmärk on tugevdada keha, leevendada pinged ja lõdvestada jäigad lihased.

 

Manuaalteraapia on oluline inimestele, kes elavad külmas kliimas. Külm kliima, füüsilise tegevuse puudus ja rohkesti intellektuaalset tööd – kõik kombineeritult koos, tekitavad vereringehäireid kehas ja manuaalteraapia on vägev vahend, mis aitab meie keha ja vaimu harmoonilisele kasvule. Protseduuri tehakse “Leiger” ravimudakreemiga, mis on pingeid maandav ja põletiku vastane. Manuaalteraapia on üks loomulikumaid ja võimsamaid keha lõõgastumise ja samal ajal noorendamise viise.

1 protseduuri hind:

45 min – 40 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

45 min – 38 eur

MANUAALTERAAPIA KOOS VIBROPROTSEDUURIGA
 

Mõnus kombineeritud protseduur stressist vabanemiseks ja kehal puhata laskmiseks,
lisaks lõdvestab pinges lihaseid ja tasakaalustab organismi tööd.

Esmalt tehakse 30 minutit klassikalist manuaalteraapiat, mis kujutab endast erinevate
liigutuste ja võtete kompleksi. Vastavalt kliendi soovile või vajadustele keskendutakse ainult problemaatilistele piirkondadele (selg, kael, kukal, õlad, käed, jalad jne).

 

Klassikalise manuaalteraapia toimel paranevad vere- ja lümfiringe ning ainevahetus, tugevneb immuunsussüsteem, väheneb lihaspinge ja stress. Protseduur mõjub lõõgastavalt vaimsete ja füüsiliste ülepingete korral ning sel on organismile nii otsene kui ka reflektoorne mõju nahas leiduvate närviretseptorite kaudu, mis on tihedalt

seotud kesknärvisüsteemiga.

 

Protseduuri tehakse “Leiger” ravimudakreemiga, mis on pingeid maandav ja põletiku vastane ning valu leevendav. Peale manuaalteraapiat jääb klient lauale ja toimub 15 min massaažilaua vibroprotseduur.

 

Valida saab personaalselt kliendi jaoks sobiva vibrolaua automaatse massaažiprogrammi erinevate tugevusastmetega.

See erinevate protseduuride kombineerimine annab kliendile väga hea lõõgastunud ja puhanud enesetunde, lisaks saab peale teraapiat toimuda rahulik üleminek kogu keha lõdvestumisele.

 

Vibroprotseduur ei sobi neile, kellel on südamestimulaator, kui ollakse rase, kui on esinenud tromboose või ebaselge põhjusega valusündroom. 

 

1 protseduuri hind:

45 min – 40 eur

Kordusprotseduur (30 päeva jooksul):

45 min – 35 eur