Ravimudakreem turba ja köömnega 100 ml

19.00

HIIUMAA RAVIMUDA KREEM KÖÖNMNEÕLIGA LIIGESTELE, NAHALE, MASSAAŽIKS 100 ML

Ainulaadne Käina lahe ravimuda ja Eesti balneoloogilise turba baasil koostöös Eesti teadlastega arendatud külmpressitud Eesti parima köömneõliga ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavd naha uuendamist ja vähendavad selle ärritust. Köömneõli on tuntud paljude tervendavate omaduste poolest väga kaua aega. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Keha ja jäsemete kreemina võib kasutada igapäevaselt, massaažis vastavalt massaaži sagedusele. Protseduuri käigus kulub kreemi väga vähe ja see imendub ega vaja mahapesemist. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene. Ravimudakreem on kiireks ja mugavaks kasutamiseks naturaalse ravimuda efektiivse asendajana liigeste ja selja vaevuste leevendamiseks või naha hoolduseks nii kodus, tööl või ka reisil.

Loe lähemalt altpoolt.

Kategooria:

Kirjeldus

Koostis: puhastatud vesi (Aqua), vaseliinõli (Paraffinum liquidum), vaseliin (Petrolatum), ravimuda-turba ekstrakt, isopropüülpalmitaat (Isopropyl palmitate), PEG 100 Stearaat (PEG-100), glütserüülmonostearaat (Glyceryl stearate), isopropüülmüristaat (Isopropyl myristate), avokaadoõli (Persea Gratissima Oil), karbomeer (Carbomer), Sharomix 705 (Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoate, Sorbic Acid), naatriumhüdroksiid (Sodium hydroxide), külmpressitud köömneõli parimast Eesti köömnest.

Leiger ravimuda kreemide infoleht.

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.