Ravimudakreem 100 ml

15.00

HIIUMAA RAVIMUDA KREEM LIIGESTELE, NAHALE, MASSAAŽIKS 100 ML

Ainulaadne Käina lahe ravimuda baasil koostöös Eesti teadlastega arendatud ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavd naha uuendamist ja vähendavad selle ärritust. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Keha ja jäsemete kreemina võib kasutada igapäevaselt, massaažis vastavalt massaaži sagedusele. Protseduuri käigus kulub kreemi väga vähe ja see imendub ega vaja mahapesemist. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene. Ravimudakreem on kiireks ja mugavaks kasutamiseks naturaalse ravimuda efektiivse asendajana liigeste- ja seljavaevuste leevendamiseks või naha hoolduseks nii kodus, tööl või ka reisil.

Loe lähemalt altpoolt.

Kategooria:

Kirjeldus

Koostis: puhastatud vesi (Aqua), vaseliinõli (Paraffinum liquidum), vaseliin (Petrolatum), ravimuda ekstrakt, isopropüülpalmitaat (Isopropyl palmitate), PEG 100 Stearaat (PEG-100), glütserüülmonostearaat (Glyceryl stearate), isopropüülmüristaat (Isopropyl myristate), avokaadoõli (Persea Gratissima Oil), karbomeer (Carbomer), Sharomix 705 (Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Benzoate, Sorbic Acid), naatriumhüdroksiid (Sodium hydroxide).

Leiger ravimuda kreemide infoleht.

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.