Ravimuda vanniekstrakt turbaga 1000 ml

14.00

Hiiumaa ravimuda vanniekstrakt turbaga 1000 ml

Vanniekstrakt omab tugevaid antiseptilisi, bakteritsiidseid, lõdvestavaid ning valuvaigistavaid omadusi.

Ei kahjusta ega määri vanni, ei ummista mullivanni düüse.

Loe lähemalt altpoolt.

Kirjeldus

Vanniekstrakt ökoloogiliselt kõige puhtamast Käina lahe ravimudast segus Eesti balneoloogilise turbaga on eriti võimas kooslus, mis võimendab üksteise raviomadusi ja omab tugevaid antiseptilisi, antibakteriaalseid, lõdvestavaid ning valuvaigistavaid omadusi. Ravimuda turbaga vanniekstrakti sisaldav vann toidab nahka, katab naha bioloogiliselt aktiivsetest ainetest koosneva kilega. Fermendid ja antibiootikumide naturaalsed analoogid puhastavad nahka patogeensetest mikroorganismidest ja viirustest, ravivad naharakke ning organismi tervikuna. Vanniekstrakt toniseerib südameveresoonkonna tööd, tugevdab perifeerset vereringet, parandab lümfi äravoolu, vähendab jäsemete reumaatilisi valusid. Vähendab unetust. Parandab metabolismiprotsesse, stimuleerib drenaažiefekti. Vanniekstrakt ei määri vanni, ei ummista torustikke ega mullivanni düüse.

 

Kasutamine: lahjendada 1:1000 (näiteks 200 l vannile lisada 200 ml toodet), enne kasutamist loksutada!

Tervistava kuuri läbimiseks teha  5-10 vanni 2 korda nädalas (15-20 min).

Ei kahjusta vanniemaili ega ummista mullivanni düüse.

Hoida jahedas ja valguse eest kaitstult

Koostis:  balneoloogiline muda, balneoloogiline turvas, naatrium hüdroksiid, Verstatil PC (Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol)

Kogus 1000 ml

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.