Ravimuda vanniekstrakt turba ja lavendliga 1000 ml

16.00

Hiiumaa ravimuda vanniekstrakt turba ja lavendliga 1000 ml

Vanniekstrakt omab tugevaid antiseptilisi, bakteritsiidseid, lõdvestavaid ning valuvaigistavaid omadusi. Lisatud lavendliõli toniseerib ja rahustab.

Ei kahjusta ega määri vanni, ei ummista mullivanni düüse.

Loe lähemalt altpoolt.

Kirjeldus

Vanniekstrakt Käina lahe ravimudast segus Eesti balneoloogilise turbaga ja lavendliga on võimas kooslus, omab tugevaid antiseptilisi, bakteritsiidseid, lõdvestavaid ning valuvaigistavaid omadusi. Vanniekstrakt toidab nahka, katab naha bioloogiliselt aktiivsetest ainetest koosneva kilega. Fermendid ja antibiootikumide naturaalsed analoogid puhastavad nahka patogeensetest mikroorganismidest ja viirustest, ravivad naharakke ning organismi tervikuna. Vanniekstrakt toniseerib südameveresoonkonna tööd, tugevdab perifeerset vereringet, parandab lümfi äravoolu, vähendab jäsemete reumaatilisi valusid. Vähendab unetust. Parandab metabolismiprotsesse, stimuleerib drenaažiefekti. Lisatud lavendliõli toniseeerib ja rahustab.

 

Kasutamine: lahjendada 1:1000 (näiteks 200 l vannile lisada 200 ml toodet), enne kasutamist loksutada!

Tervistava kuuri läbimiseks teha  5-10 vanni 2 korda nädalas (15-20 min).

Ei kahjusta vanniemaili ega ummista mullivanni düüse.

Hoida jahedas ja valguse eest kaitstult

Koostis:  balneoloogiline muda, balneoloogiline turvas, naatrium hüdroksiid, Verstatil PC (Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol), lavendliõli

Kogus 1000 ml

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.