Ravimuda näomask turbaga 50 ml

11.00

Hiiumaa ravimuda näomask turbaga 50 ml

Ökoloogiliselt kõige puhtamast Käina lahe ravimudast näomask koos kodumaise balneoloogilise turbaga. Mikroniseeritud ravimuda ja turba näomask on eriti võimas kooslus, kus toimivad nii humiinained, fulvohapped, erinevad bioaktiivsed ühendid, kui ka rikkalik mineraalide kompleks, mis kõik mõjutavad vere-ja lümfiringet. Kiireneb hapniku ja toitainete juurdevool, mille toimel alanevad põletikulised protsessid ja kiireneb rakkude uuenemine, seega on mask ka vananemisvastane. Ravimuda-turba mask on sügavpuhastav, antibakteriaalne ja antioksüdantiivne. Sobib ka tundlikule nahale ja aitab hästi akne korral.

Loe lähemalt altpoolt.

Kategooria:

Kirjeldus

Kasutamine: hoida näol 5-10 minutit, ära lase maskil kuivama hakata, sest siis kuivab ka nahk. Parema tulemuse saamiseks niisuta vahepeal nägu veega või võta kile, lõika sisse silma ja ninaaugud ja kata nägu kilega ning hoia 15-20 min. Lõpuks pese õrnalt, kas käe või käsnaga.

Koostis: 100% looduslik mikroniseeritud ravimuda, 100% looduslik mikroniseeritud balneoloogiline turvas.

Kogus: 50 ml

Hoida jahedas

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.