Ravimuda näomask 50 ml

8.00

Ravimuda näomask „Leiger“ ravimuda Hiiumaalt on 3000 aasta vanune ökoloogiliselt kõige puhtam ravimuda Eestis. Näomaskis kasutatav ravimuda on kõrgkvaliteediline bioaktiivne tunnustatud ravimuda – 100% looduslik.

Kategooria:

Kirjeldus

Ravimuda näomask 50 ml

„Leiger“ ravimuda Hiiumaalt on 3000 aasta vanune ökoloogiliselt kõige puhtam ravimuda Eestis. Näomaskis kasutatav ravimuda on kõrgkvaliteediline bioaktiivne tunnustatud ravimuda – 100% looduslik.

Mikroniseeritud ravimuda näomaskis toimivad nii humiinained , fulvohapped, erinevad bioaktiivsed ühendid, kui ka rikkalik mineraalide kompleks, mis kõik mõjutavad vere-ja lümfiringet. Kiireneb hapniku ja toitainete juurdevool, mille toimel alanevad põletikulised protsessid ja kiireneb rakkude uuenemine, seega on mask vananemisvastane.

Ravimuda mask on sügavpuhastav, antibakteriaalne ja antioksüdantiivne. Sobib ka tundlikule nahale.

Ravimuda mask toime:

* Uuendab rakke

* tasakaalustab rasueritust

* niisutab nahka

* koorib õrnalt nahka

* taastab naha pH-d

* hoiab naha pehme ja siledana

* annab nahale terve jume

* mõjutab kollageeni sünteesi

* imab jääkained

* aitab akne korral

Kasutamine: hoida näol 5-10 minutit, ära lase maskil kuivama hakata, sest siis kuivab ka nahk. Parema tulemuse saamiseks niisuta vahepeal nägu veega või võta kile, lõika sisse silma- ninaaugud ja kata nägu kilega ning hoia 15-20 min. Lõpuks pese õrnalt, kas käe või käsnaga.

Koostis: 100% peloid

Kogus: 50 ml

Hoida jahedas