Ravimudakreem piparmündiga 300 ml

39.00

KREEM LIIGESTELE, MASSAAŽIKS, NAHALE

Ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavad naha uuenemist ja vähendavad selle ärritust. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene.

Kategooria:

Kirjeldus

Ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavad naha uuenemist ja vähendavad selle ärritust. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Keha- ja kätekreemina võib toodet kasutada igapäevaselt, massaažiks vastavalt massaažisagedusele. Üheks massaažiks kulub ~20g kreemi. Protseduuri käigus kreem imendub ja ei vaja maha pesemist. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene.

Kreemi koostis: puhastatud vesi (Aqua), vaseliinõli (Paraffinum liquidum), vaseliin (Petrolatum), ravimuda ekstrakt, isopropüülpalmitaat (Isopropyl palmitate), PEG 100 Stearaat (PEG-100), glütserüülmonostearaat (Glyceryl stearate), isopropüülmüristaat (Isopropyl myristate), avokaadoõli (Persea Gratissima Oil), karbomeer (Carbomer), sorbiinhape (Sorbic acid), naatriumhüdroksiid (Sodium hydroxide), piparmündiõli.

Leiger ravimuda kreemide infoleht.