Ravimuda turbaga 2000 ml

46.00

Hiiumaa ravimuda turbaga 2000 ml

Hiiumaa Käina lahe sertifitseeritud Eesti ökoloogiliselt kõige puhtam ravimuda koos kodumaise balneoloogilise turbaga on eriti võimas kooslus, milles võimenduvad mõlema tervendavad omadused. Ravimuda ja turba segu on Eesti teadlaste poolt patenteeritud.

Kasutatakse meditsiinis, kosmeetikas, massaažis, saunas.

Loe lähemalt altpoolt.

Kategooria:

Kirjeldus

Ravimuda-turbasegu on välja töötaud koos teaduskeskusega – Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus (TERE KK). Ravimuda-turbasegu on põletikke ja valusid leevendav, pingeid maandav, ainevahetust kiirendav, jääkained väljutav ning rakkude uuenemist kiirendav. Ravimuda-turba segu on efektiivne luu- ja lihaskonna ülekoormussündroomide ravi eesmärgil. Luu- ja lihaskonna vaevused on olulised töövõimetuse põhjustajad. Käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid ning muud luu- ja lihaskonna vaevused on sageli väga pikaajalised ja piiravad oluliselt inimese töövõimet. Ravimuda ja turba mõjul viiakse organismi rikkalik mineraalide, mikroelemetide ja bioaktiivsete ainete kompleks, mis annab liigestele ja lihastele uue elujõu. Humiinhapped, fulvohapped, aminohapped ja vitamiinid toidavad nahka, mis muutub pringimaks, siidisemaks ning säravamaks. Ravimuda turbaga on põletikevastane, sügavpuhastav, antibakteriaalne ja antioksüdantiivne. Sobib ka tundlikule nahale.

Kasutatakse kosmeetikas, meditsiinis, saunas ja massaažil.

Hoida temperatuuril: 4-15 C

Koostis:  balneoloogiline muda, balneoloogiline turvas

Kogus 2000 ml

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.