Ravimuda kehakoorija bergamotiga 300 ml

13.00

RAVIMUDA KEHAKOORIJA BERGAMOTIGA 300 ml

Ökoloogiliselt kõige puhtamast Käina lahe ravimudast kehakoorija bergamotiga on sügavpuhastava, vereringet parandava ja  jääkaineid väljutava toimega, sisaldades meremineraalidegammat, mis annab organismile vajalikku uut energiat. Meresoola toimel eemaldatakse surnud naharakud, et siseneda saaksid ravimuda unikaalsed bioaktiivsed mikroelemendid. Kiireneb uute rakkude tootmine, nahk on taas niisutatud, nooruslikult värske, pehme ja elastne. Bergamotiõli on tuntud väga paljude tervendavate omaduste tõttu.

Loe lähemalt altpoolt.

Kategooria:

Kirjeldus

Kasutamine: Kehakoorimine võiks olla kord nädalas, mis annab nahale kui ka kogu organismile iga kord uue hingamise. Võta vajalik kogus ravimudakoorijat ja kanna niiskele nahale, masseeri ringjate liigutustega ning oota mõned minutid enne loputamist, et koorijas sisalduvad ained saaksid maksimaalselt mõjuda. Ei ole soovitatav kooritud piirkondi enam seebiga pesta. Saunas kasutamine: peale viimast pesu ja enne viimast lavalkäiku.

Koostis: meresool, ravimuda pulber, avokaadoõli, bergamotiõli.

Pakend: 300ml

Meie toodete tarbijatel on võimalik pakendid või pakendijäätmed tasuta tagastada, kasutades aadressil  www.kuhuviia.ee  märgitud pakendite kogumiskohti.