Meist

Home / Meist
el_regionaalarengu_fond_horisontaalne
Perioodil 01.04.2017 kuni 31.07.2017 Euroopa Liidu Regionaalarengu
Fondi kaasrahastusel viiakse ellu projekt:  “Ravimuda eksportimiseks vajaliku meetodi saavutamine”, kus viiakse läbi erinevad laborikatsed ravimudaga. Euroopa Liidu Regionaalarengu fond toetab projekti summas 3984.-

 

Meie ettevõtmine OÜ Leiger on nime saanud Hiiumaa vägilase Leiger järgi. Kuna vägilane kehastab jõudu, sitkust ja tervist siis seda kõike annab ka meie firma poolt Hiiumaalt kaevandatav sertifitseeritud ravimuda. Eriti huvitavaks teeb asja see, et meie ravimuda pärineb sealt samast kohast – Käina lahe iidsetest meresoppidest, kus astus ka kunagi ammustel aegadel Hiiumaa kangelase Leigeri jalg. Samuti rahvasuu räägib, et vägilane Leiger armastas väga saunas käia ja seal vihelda ning ennast mudaga kokku määrida, et saada veelgi vägevamaks.

Lk5alumine_clip_image0022
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nagu kangelane Leiger oli väekas, nii ka meie tunnuslause:

 “MUDAS ON VÄGE”

MISSIOON:

Teavitada inimesi Eesti ökoloogiliselt kõige puhtamast Hiiumaa Käina lahe ravimuda tervistavast toimest ja ühest lihtsamast ning efektiivsemast loodusravi kasutamisest – mudaravi.
Soovime anda läbi ravimuda tervist ja väge meie tänapäeva kiires elutempos väsinud kehale ja hingele.

 

VISIOON:

Hiiumaa Ravimuda jõudmine igasse linna ja koju, et ravimuda vägi oleks kättesaadav igale inimesele.

Meie kaevandataval ravimudal on ka teaduslikult tõestatud tagapõhi ja taust. Teadusuuringute keskus „Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus“ koostöös Tallinna Ülikooli ja Haapsalu Kolledžiga on uurinud ja analüüsinud näidanud, et meie Hiiumaa ravimuda võib pidada Eestis ökoloogiliselt kõige puhtamaks ja mineraalsemaks mereliseks ravimudaks, mis annab kehale väga palju erinevaid eluks vajalikke aineid ja turgutades terve organismi tööd.

 

Meie eesmärk on edasi koostööd teha erinevate institutsioonidega, kes soovivad arendada ja uurida ravimuda valdkonda, et tugevdada Eesti rahva tervist.

 

Rõõm on teatada, et OÜ Leigeri ravimuda tooted omavad ka kvaliteedimärki Hiiumaa Roheline Märk.

 

Lugupidamisega Teie  “Leiger”