Meist

Home / Meist
el_regionaalarengu_fond_horisontaalne

 

Meie ettevõtmine on nime saanud Hiiumaa vägilase Leiger järgi. Kuna vägilane kehastab jõudu, sitkust ja tervist siis seda kõike annab ka meie firma poolt Hiiumaalt kaevandatav sertifitseeritud ravimuda. Eriti huvitavaks teeb asja see, et meie ravimuda pärineb sealt samast kohast – Käina lahe iidsetest meresoppidest, kus astus ka kunagi ammustel aegadel Hiiumaa kangelase Leigeri jalg. Samuti rahvasuu räägib, et vägilane Leiger armastas väga saunas käia ja seal vihelda ning ennast mudaga kokku määrida, et saada veelgi vägevamaks. Mõningatel andmetel tegutses ta lausa ravitsejana ja ravimuda oli tema hea abiline erinevate hädade korral. Rahvatohtri ja kangelase auks on ka meie ettevõtte bränd loodud “Leiger” nimeline.

Lk5alumine_clip_image0022
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nagu kangelane Leiger oli väekas, nii ka meie tunnuslause:

 “MUDAS ON VÄGE”

MISSIOON:

Teavitada inimesi Eesti ökoloogiliselt kõige puhtamast Hiiumaa Käina lahe ravimuda tervistavast toimest ja ühest lihtsamast ning efektiivsemast loodusravi kasutamisest – mudaravi.
Soovime anda läbi ravimuda tervist ja väge meie tänapäeva kiires elutempos väsinud kehale ja hingele.

 

VISIOON:

Hiiumaa Ravimuda jõudmine igasse linna ja koju, et ravimuda vägi oleks kättesaadav igale inimesele.

Meie kaevandataval ravimudal on ka teaduslikult tõestatud tagapõhi ja taust. Teadusuuringute keskus „Tervisedenduse ja Rehabilitatsiooni Kompetentsikeskus“ koostöös Tallinna Ülikooli ja Haapsalu Kolledžiga on uurinud ja analüüsinud näidanud, et meie Hiiumaa ravimuda võib pidada Eestis ökoloogiliselt kõige puhtamaks ja mineraalsemaks mereliseks ravimudaks, mille unikaalne koostis annab kehale väga palju erinevaid eluks vajalikke mineraal-ja bioaktiivseid aineid, turgutades terve organismi tööd.

 

Meie eesmärk on edasi koostööd teha erinevate institutsioonidega, kes soovivad arendada ja uurida ravimuda valdkonda, et tugevdada Eesti rahva tervist. Praeguseks on meie poole pöörunud väga paljud SPA-d, tervisesalongid, massöörid, ökokauplused, pärimusmeditsiinikoolid, kelle klientide tagasiside on suurepärane. Seega kutsume lahkelt oma esindussalongi Viljandis erinevaid inimesi ja asutusi ravimudaga tutvumisele ja ka koolitusele, et saada aimu unustusehõlma vajunud efektiivsest ravimuda ravimeetodist. 

 

Rõõm on teatada, et “Leigeri” ravimuda ja enamus ravimudatooted omavad ka kvaliteedimärki Hiiumaa Roheline Märk.

 

Lugupidamisega Teie  “Leiger”