Ravimudakreem turbaga 100 ml

17.00

KREEM LIIGESTELE, MASSAAŽIKS, NAHALE

Ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavad naha uuenemist ja vähendavad selle ärritust. Ravimuda-turba ekstrakti kooslus on eriti tõhus, võimendades üksteise raviomadusi. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene.

Kategooria:

Kirjeldus

Ravimudakreem toimib põletiku- ja valuvastaselt, vähendab lihaspingeid. Kreemis olevad looduslikud aktiivained ja mineraalid soodustavad naha uuenemist ja vähendavad selle ärritust. Sobib kasutamiseks normaalsele, kuivale ja tundlikule nahale. Keha- ja kätekreemina võib toodet kasutada igapäevaselt, massaažiks vastavalt massaažisagedusele. Üheks massaažiks kulub ~20g kreemi. Protseduuri käigus kreem imendub ja ei vaja maha pesemist. Kreemis on säilitusainetena kasutatud looduslikke koostisosi, mitte parabeene.

Kreemi koostis: puhastatud vesi (Aqua), vaseliinõli (Paraffinum liquidum), vaseliin (Petrolatum), ravimuda-turba ekstrakt, isopropüülpalmitaat (Isopropyl palmitate), PEG 100 Stearaat (PEG-100), glütserüülmonostearaat (Glyceryl stearate), isopropüülmüristaat (Isopropyl myristate), avokaadoõli (Persea Gratissima Oil), karbomeer (Carbomer), sorbiinhape (Sorbic acid), naatriumhüdroksiid (Sodium hydroxide).

Leiger ravimuda kreemide infoleht.