Ravimudapulber turbaga näole ja kehale 200ml

19.00

„Leiger“ ökoloogiliselt kõige puhtam ravimuda Hiiumaalt koos turbaga on kõrgkvaliteediline bioaktiivne 100% loodustoode.

Kategooria:

Kirjeldus

„Leiger“ ökoloogiliselt kõige puhtam ravimuda Hiiumaalt koos turbaga on kõrgkvaliteediline bioaktiivne 100% loodustoode.

Mikroniseeritud kuivravimuda turbaga pulbris toimivad erinevate bioaktiivsete ainete ja mineraalide ühendid, mis mõjutavad organismi tervenemist. Segu on eriti võimas kooslus, võimendades üksteise raviomadusi. Hapniku ja toitainete juurdevool suureneb, mille toimel alanevad põletikulised protsessid ning kiireneb rakkude uuenemine.

Ravimuda turbaga toime: leevendab põletikke ja valu uuendab rakke kiirendab ainevahetust tasakaalustab organismi tööd koorib õrnalt ja niisutab nahka sügavpuhastav taastab naha pH-d

hoiab naha pehme ja siledana annab nahale terve jume mõjutab kollageeni sünteesi imab jääkained antibakteriaalne aitab akne korral Sobib ka tundlikule nahale

Kasutamine:

Näomask: Võtke 2-5tl.  pulbrit ja lisage vett vähehaaval, kuni segu on ühtlase  ja kreemja  konsistentsiga. Kandke ühtlase kihina nahale, nii et see ei kuivaks, vajadusel niisutage.  Hoidke 10-15 minutit, seejärel pese õrnalt, kas käe või käsnaga.

Kehamähis: Võtke vastav kogus pulbrit  ja lisage vett vähehaaval kuni segu on  ühtlase ja kreemja konsistentsiga. Kanna ravimuda märjale nahale ja  hoia nahal niiskena  15-25 minutit. Mask ei tohi nahal ära kuivada, soovi korral võib katta kilega, et kiirendada ainevahetuse protsessi. Seejärel loputage  põhjalikult. Sobib kasutamiseks ka saunas.

Koostis: Hiiumaa ravimuda ja Eesti turvas

Kogus:  200 ml

Hoida kuivas suletuna