HINNAKIRI

Home / SALONG / HINNAKIRI

 

 BRONEERIDA SAAB TELEFONI TEEL JA SALONGIS KOHAPEAL

TEL: 6 777 095

TEL: 52 038 27

 

5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 % (kehtib korraga makstes)
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15% (kehtib korraga makstes)
60+ klientidel lisasoodustus!

RAVIMUDAMÄHIS VALITUD PIIRKONNALE

img_1890Mudamähis – kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav.

Oluline on ravimuda mõju traumade järelravis, liigesepõletike ja närvikahjustuste korral.

Käina lahe meremuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Tekivad muutused närvi- ja südame vereringesüsteemis, nahas, vere koostises, ainevahetusprotsessides. Mudaprotseduuride mõjul sageneb pulss, protseduuri algul ka hingamine, paraneb vereringe. Protseduuri kuuri algul võib kergelt ägeneda krooniline haigusprotsess, sest ainevahetus aktiviseerub. Arvukate naharetseptorite ärritamine sooja mudaga tugevdab pidurdusprotsesse peaajukoores, millega on seletatav unisus protseduuri ajal ja eriti pärast protseduuri. Protseduur on antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Annab mõnusalt lõõgastunud enesetunde. Hiiumaa ravimuda kasutatakse mähistena  soovitud piirkonnale (selg-kael, jäsemed) ja kogu kehale.

SELG:  30 min – 18 eur
KÄED: 30 min – 18  eur
JALAD: 30 min – 18 eur
KOGU KEHA: 30 min – 19 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDAMASSAAŽ VALITUD PIIRKONNALE

Lihaspingeid maandav ja kroonilisi põletikke leevendav ravimuda protseduur koos massaažiga. Ravimuda omab tugevat antioksüdeerumisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Paraneb liigeste liikumisvõime ja lihaste toonus. Mudas leiduvad mikroelemendid ja mineraalid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Samuti protseduuri tagajärjel üleüldine ainevahetusprotsesside kiirenemine tagab kogu kehaorganite parema töövõime. Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kooriva efektiga, kergelt salendav protseduur, milles on ühendatud ravimuda ja massaaž. Protseduur on antiviiruslik, antibakteriaalne ja seenevastane. Mudaprotseduur soojendab kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad muda toimeained sügavamale kehasse.

See on kogu keha hoolitsus loodusliku meremudaga, keha mähkimine bioaktiivse ravimudaga. Järgneb teraapiline massaaž ravimuda massaažikreemiga.

IMG_7929

Käina lahe ravimuda kasutatakse mähistena kogu kehale või probleemsele piirkonnale, peale mähist täiustatakse tulemust tervendava “Leiger”ravimuda massaažikreemiga, mis veelgi vähendab pingeid ning efektiivistab muda mõju. Lisaks annab see protseduur teile siidise ja pehme naha.

KOGU KEHA: 80 min – 39 eur
SELG: 60 min – 33eur
KÄED: 60 min – 33 eur
JALAD: 60 min – 33 eur
KÄED+JALAD: 80 min – 39 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 

RAVIMUDA- ja TURBAMÄHIS VALITUD PIIRKONNALE

shutterstock_301196666-UPR

Ravimuda-turba mähis on mõeldud eelkõige luu- ja lihaskonna ülekoormussündroomide ravi eesmärgil. Luu- ja lihaskonna vaevused on olulised töövõimetuse põhjustajad. Käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid on sageli väga pikaajalised ja piiravad oluliselt inimese liikumisvõimet. Protseduur on eriti tõhus sellepärast, et humiinainete rikas turvas aitab ravimuda mineraalidel paremini imenduda organismi, mille tagajärjel väheneb põletik ja paraneb liigeste- ja lihaste töö. Lisaks paraneb viimaste teadusuuringute põhjal oluliselt vastavas piirkonnas naha niiskussisaldus ja nahk muutub pehmemaks ning säravamaks (samuti aitab erinevate naha probleemide korral – näiteks psoriaas). Tänu rikkalike bioaktiivsete- ja mineraalainete kompleksile ning ainevahetuse kiirenemisele, aitab protseduur väljutada jääkaineid ning uuendada rakke. Protseduuride vajalikkus kuni 10 korda vastavalt organismi olukorrale.

 SELG:  30 min – 23 eur
KÄED: 30 min – 23  eur
JALAD: 30 min – 23 eur
KOGU KEHA: 30 min – 24 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 

FÜSIOTERAPEUTILINE RAVIMUDA- ja TURBAMASSAAŽ VALITUD PIIRKONNALE

Ravimuda-ja turbamassaaž on eriti efektiivne protseduur erinevate probleemide korral. Põhilisteks vaevusteks on käe-, jala-, selja- või kaelaprobleemid ning muud luu- ja lihaskonna vaevused, mis on sageli väga pikaajalised ning piiravad oluliselt inimese liikumisvõimet. Protseduur on põletikke raviv, valusid leevendav, pingeid maandav, ainevahetust kiirendav, jääkained väljutav ja rakkude uuenemist kiirendav. Ravimuda ja turba mõjul viiakse organismi rikkalik mineraalide–mikroelemetide ning bioaktiivsete ainete gamma (nt. väävel, jood, magneesium, tsink, kaltsium, kaalium, humiinahapped, fulvohapped, aminohapped, vitamiinid). Paraneb oluliselt naha struktuur (aitab erinevate nahaprobleemide korral), vähendab tselluliiti ja aitab langetada kaalu. Protseduuril kasutatav ravimuda-ja turbasegu sisaldab hormoonide laadseid ühendeid, mis mõjutavad tervet organismi tasakaalu viimisel ning ealiste muutustega toime tulemiseks. Ravimudal ja turbal, antibakteriaalne, antiviiruslik ja antioksüdante toime kehale st. kasvajate ennetav. Protseduuri soojatoimel vabanevad endorfiinid, mis mõjuvad kogu organismile lõõgastavalt ja immuunmoduleerivalt. Lisaks on protseduur ülesehitatud nii, et pärast mähist tehakse massaaž “Leiger” ravimuda massaažikreemiga (sisaldab humiinaineid), mis viib ühtlaselt ravimuda-turbasegu ained paremini kehasse, et toime oleks veelgi suurem.  Protseduuride vajalikkus kuni 10 korda, vastavalt organismi seisukorrale.

KOGU KEHA: 80 min – 44 eur
SELG: 60 min – 38eur
KÄED: 60 min – 38 eur
JALAD: 60 min – 38 eur
KÄED+JALAD: 80 min – 44 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 

MEEMÄHIS MASAAŽIGA TERVELE KEHALE

img_1822

Meemähis sobib eriti hästi neile kellele ravimuda protseduur on vastunäidustatud (tegemist ei ole traditsioonilise meemassaažiga). Mesi on juba iidsetest aegadest tuntud kui efektiivne naha sügavpuhastaja, noorendaja ja pehmendaja. Meemassaaži kasutatakse organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, seega ka alandada kaalu. Nii nagu ravimudagi on meemassaaž näidustatud selja- ja külmetushaiguste ning liigespõletike korral. 
Tänu oma väärtuslikele ainetele mõjutab mesi aktiivselt nahka – toniseerib, pinguldab, uuendab ja mõjutab ainevahetust raku tasandil. Terve organism saab energiat ja vajalikke aineid, mille toimel bioloogilised protsessid toimuvad tasakaalustatumalt.

Mesi sisaldab rohkelt inimese organismile kasulikke aineid, sealhulgas looduslikke, mineraale, vitamiine, aminohappeid, antioksüdante ja süsivesikuid.

Protseduuril kasutatav mesi on kvaliteetne tunnustatud Eesti “Madise mesi”, mis pärineb puhtast loodusest. Pärast meemähist järgneb massaaž “Leiger” massaažikreemiga.

KOGU KEHA: 80 min – 39 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 KLASSIKALINE MASSAAŽ RAVIMUDA MASSAAŽIKREEMIGA 

Klassikaline massaaž on tuntuim viis stressileevenduseks ja pingemaandamiseks, mida tehakse üle kogu keha või teatud piirkonnas. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, abistavaks vahendiks rasvade lõhustamisel ja jääkainete väljutamisel organismist ja tselluliidi korral. Massaaž vähendab pingeid lihastes, taastab kaotsiläinud energia ja aitab kaasa keha ja hinge rahulolu saavutamisele.

Massaaž on sobiv paljude luu- ja lihaskonna probleemide korral. Meetodi eesmärk on tugevdada keha, leevendada pinged ja lõdvestada jäigad lihased.

Massaaž on oluline inimestele, kes elavad külmas kliimas. Külm kliima, füüsilise tegevuse puudus ja rohkesti intellektuaalset tööd – kõik kombineeritult koos, tekitavad vereringehäireid kehas ja massaaž on vägev vahend, mis aitab meie keha ja vaimu harmoonilisele kasvule. Massaaži tehakse “Leiger” ravimuda massaažikreemiga, mis on pingeid maandav ja põletiku vastane.


img_1770Massaaž on üks loomulikumaid ja võimsamaid keha lõõgastumise ja samal ajal noorendamise viise.

 30 min – 16 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 15%
Broneeri kohe!  

 

NB!  Igat liiki massaaž on organismile koormus, mis võib anda vastavalt organismi seisundile eri tagajärgi. Seepärast tuleb iga tervisehäda puhul esmalt pöörduda arsti poole, et vältida tervise kahjustamist.

VIBROMASSAAŽ  – pakume uudset  viisi  lõõgastumiseks

Mõnus  vahend stressist vabanemiseks ja kehal puhata laskmiseks, lisaks lõdvestab pinges lihaseid ja tasakaalustab organismi tööd. Sobib eriti neile, kes ei soovi kontakti massööriga tavamassaažil. Hea vaheldus klassikalisele massaažile.

Vibromassaaž toimub ainult kokkupuutes ekstra vibromassaažilauaga. Valida saab personaalselt kliendi jaoks sobiva programmi erinevate tugevusastmetega. Protseduur kestab keskmiselt 20 min.

Vibromassaaž ei sobi neile kellel on südamestimulaator, kui ollakse rase , kui on esinenud tromboose või ebaselge põhjusega valusündroom.

20 min – 9 eur

 

Märkused:

  • Protseduuride võtmisel alates 5 protseduurist hinnasoodustus kehtib kliendile tingimusel, et ta tasub kogu summa.
  • Sünnipäevakuu hinnasoodustus 25 % kehtib isikut tõendava dokumendi alusel ainult ühele võetavale protseduurile.
  • 60 + klientidel on protseduuridel hinnasoodustus isikut tõendava dokumendi alusel.
  • Mitut hinnasoodustust korraga ei saa. Mitme soodustuse võimalikkuse korral saab klient suurima soodustuse variandi.