HINNAKIRI

Home / SALONG / HINNAKIRI

 

 BRONEERIDA SAAB TELEFONI TEEL JA SALONGIS KOHAPEAL

TEL: 6 777 095

TEL: 52 038 27

 

5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 10%

RAVIMUDA MÄHIS VALITUD PIIRKONNALE

img_1890Mudamähis – kroonilisi põletikke raviv ja valusid leevendav, biostimuleeriv (ainevahetust ja rakulist uuenemist kiirendav) ja kehast liigset vedelikku ning jääkaineid eemaldav.

Oluline on ravimuda mõju traumade järelravis, liigesepõletike ja närvikahjustuste korral.

Käina lahe meremuda mõjub organismile kui termiline, mehhaaniline ja keemiline ärritaja. Tekivad muutused närvi- ja südame vereringesüsteemis, nahas, vere koostises, ainevahetusprotsessides. Mudaprotseduuride mõjul sageneb pulss, protseduuri algul ka hingamine, paraneb vereringe. Protseduuri kuuri algul võib kergelt ägeneda krooniline haigusprotsess, sest ainevahetus aktiviseerub. Arvukate naharetseptorite ärritamine sooja mudaga tugevdab pidurdusprotsesse peaajukoores, millega on seletatav unisus protseduuri ajal ja eriti pärast protseduuri. Annab mõnusalt lõõgastunud enesetunde.

Hiiumaa ravimuda kasutatakse mähistena  soovitud piirkonnale (selg-kael, jäsemed) ja kogu kehale.

 

SELG:  30 min – 17 eur
KÄED: 30 min – 18  eur
JALAD: 30 min – 18 eur
KOGU KEHA: 30 min – 19 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 10%
Broneeri kohe!  

 

RAVIMUDA MÄHIS MASSAAŽIGA VALITUD PIIRKONNALE

Lihaspingeid maandav ja kroonilisi põletikke leevendav ravimuda protseduur koos massaažiga. Ravimuda omab tugevat antioksüdeerumisvõimet ning stimuleerib kudede regeneratsiooni. Mudas leiduvad mikroelemendid ja mineraalid parandavad ainevahetust ning suurendavad oluliselt naha varustatust niiskusega. Samuti protseduuri tagajärjel üleüldine ainevahetusprotsesside kiirenemine tagab kogu kehaorganite parema töövõime. Kehast liigset vedelikku ja jääkainete eritumist soodustav, ainevahetust elavdav, kooriva efektiga, kergelt salendav protseduur, milles on ühendatud ravimuda ja massaaž. Mudaprotseduur soojendab kehapinna üles ning lihased ja nahk on massaažiks ette valmistatud, soojad ning pehmed. Massaaži tulemusel imenduvad muda toimeained sügavamale kehasse.

See on kogu keha hoolitsus loodusliku meremudaga (mudale või baasõlile lisatakse omadusi tõhustavaid looduslikke aktiivaineid), keha mähkimine aktiivse mudaga. Järgneb massaaž ravimuda massaažikreemiga.

IMG_7929

Käina lahe ravimuda kasutatakse mähistena kogu kehale või probleemsele piirkonnale, peale mähist täiustatakse tulemust tervendava ravimuda massaažikreemiga, mis veelgi vähendab pingeid ning efektiivistab muda mõju. Lisaks annab see protseduur teile siidise ja pehme naha.

KOGU KEHA: 80 min – 39 eur
SELG: 60 min – 33eur
KÄED: 60 min – 33 eur
JALAD: 60 min – 33 eur
KÄED+JALAD: 80 min – 39 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 10%
Broneeri kohe!  

 

MEEMÄHIS MASAAŽIGA TERVELE KEHALE

img_1822

Meemähis sobib eriti hästi neile kellele ravimuda protseduur on vastunäidustatud (tegemist ei ole traditsioonilise meemassaažiga). Mesi on juba iidsetest aegadest tuntud kui efektiivne naha sügavpuhastaja, noorendaja ja pehmendaja. Meemassaaži kasutatakse organismi toonuse tõstmiseks ja tervise tugevdamiseks. Meemassaaž aitab tõhusalt võidelda ainevahetushäirete ja tselluliidiga, seega ka alandada kaalu. Nii nagu ravimudagi on meemassaaž näidustatud selja- ja külmetushaiguste ning liigespõletike korral. 
Tänu oma väärtuslikele ainetele mõjutab mesi aktiivselt nahka – toniseerib, pinguldab, uuendab ja mõjutab ainevahetust raku tasandil. Terve organism saab energiat ja vajalikke aineid, mille toimel bioloogilised protsessid toimuvad tasakaalustatumalt.

Mesi sisaldab rohkelt inimese organismile kasulikke aineid, sealhulgas looduslikke, mineraale, vitamiine, aminohappeid, antioksüdante ja süsivesikuid.

Protseduuril kasutatav mesi on kvaliteetne tunnustatud Eesti “Madise mesi”, mis pärineb puhtast loodusest. 

KOGU KEHA: 80 min – 39 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 10%

 KLASSIKALINE MASSAAŽ RAVIMUDA MASSAAŽIKREEMIGA 

Klassikaline massaaž on tuntuim viis stressileevenduseks ja pingemaandamiseks, mida tehakse üle kogu keha või teatud piirkonnas. Massaaž aktiveerib vere- ja lümfiringet, ergutab ainevahetust, abistavaks vahendiks rasvade lõhustamisel ja jääkainete väljutamisel organismist ja tselluliidi korral. Massaaž vähendab pingeid lihastes, taastab kaotsiläinud energia ja aitab kaasa keha ja hinge rahulolu saavutamisele.

Massaaž on sobiv paljude luu- ja lihaskonna probleemide korral. Meetodi eesmärk on tugevdada keha, leevendada pinged ja lõdvestada jäigad lihased.

Massaaž on oluline inimestele, kes elavad külmas kliimas. Külm kliima, füüsilise tegevuse puudus ja rohkesti intellektuaalset tööd – kõik kombineeritult koos, tekitavad vereringehäireid kehas ja massaaž on vägev vahend, mis aitab meie keha ja vaimu harmoonilisele kasvule. Massaaži tehakse ravimuda massaažikreemiga, mis on pingeid maandav ja põletiku vastane.


img_1770Massaaž on üks loomulikumaid ja võimsamaid keha lõõgastumise ja samal ajal noorendamise viise.

 30 min – 16 eur
5 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 5 %
10 KORRA VALIKUL HINNA SOODUS 10%
Broneeri kohe!  

 

NB!  Igat liiki massaaž on organismile koormus, mis võib anda vastavalt organismi seisundile eri tagajärgi. Seepärast tuleb iga tervisehäda puhul esmalt pöörduda arsti poole, et vältida tervise kahjustamist.

VIBROMASSAAŽ  – pakume uudset  viisi  lõõgastumiseks

Mõnus  vahend stressist vabanemiseks ja kehal puhata laskmiseks, lisaks lõdvestab pinges lihaseid ja tasakaalustab organismi tööd. Sobib eriti neile, kes ei soovi kontakti massööriga tavamassaažil. Hea vaheldus klassikalisele massaažile.

Vibromassaaž toimub ainult kokkupuutes ekstra vibromassaažilauaga. Valida saab personaalselt kliendi jaoks sobiva programmi erinevate tugevusastmetega. Protseduur kestab keskmiselt 20 min.

Vibromassaaž ei sobi neile kellel on südamestimulaator, kui ollakse rase , kui on esinenud tromboose või ebaselge põhjusega valusündroom.

20 min – 9 eur